Internet

Postęp technologiczny spowodował, że nie potrafimy obecnie wyobrazić sobie życia bez dostępu do światowych zasobów Internetu. Pojawiające się na rynku coraz to nowsze urządzenia takie, jak: smartfony, tablety, telewizory, tunery satelitarne pokazują pełnię swoich możliwości dopiero po połączeniu z Internetem. Usługa dostępu do Internetu w sieci SPEEDMAX umożliwia podłączenie wszelakich urządzeń do światowej sieci w jednej niskiej opłacie abonamentowej.

 

Sieć SPEEDMAX oferuje dostęp do Internetu w technologii światłowodowej i bezprzewodowej na terenie miejscowości: Szerzyny, Ołpiny, Czermna, Swoszowa, Żurowa, Olszyny, Rzepiennik Suchy, Wisowa i okolice bez ograniczeń czasu i ilości przesłanych danych.

 

Oferta abonamentowa dla dostępu w technologii światłowodowej przedstawia się następująco:

 

Oferowane prędkości

 

 Oferta abonamentowa dla technologii bezprzewodowej Wi-Fi przedstawia się następująco:

 

Oferowane prędkości

 

* - dla Klientów zmieniających dostawcę Internetu na firmę SPEEDMAX.

 

Dowlnoad - ściąganie, Upload - wysyłanie


Masz już dość wolno działającego Internetu i nie chcesz więcej płacić za nowy sprzęt i wyższy abonament? Mamy dla Ciebie limitowaną ofertę: większa prędkość w tej samej cenie!

Powiedz ile obecnie płacisz za dostęp do sieci Internet u innego dostawcy a my w tej samej cenie zaproponujemy Ci:

  • większą prędkość i niezawodność działania sieci Internet,
  • brak dodatkowych kosztów zwiazanych z zmianą operatora,
  • wszystkie formalności załatwimy u Ciebie w domu.

Więcej szczegułów promocji uzyskasz pod podanym numerem kontaktowym: 503 09 55 75, pisząc email pod adres: biuro @ speedmax.net.pl lub w siedzibie firmy: Szerzyny 532.

 

Dostęp do Internetu w sieci SPEEDMAX nie wymaga posiadania aktywnej linii telefonicznej, w związku z tym nie ponosisz dodatkowych kosztów jej utrzymania.

 

W celu określenia dostępności warunków technicznych na instalację prosimy o kontakt.

 

Jeśli nie ma Cię w zasięgu skontaktuj się z nami - wspólnie opracujemy plan rozwoju, aby jak najszybciej dostarczyć do Twojego domu usługę na najwyższym poziomie.

 

Dostęp do Internetu w sieci SPEEDMAX to najwyższa jakość w rozsądnej cenie. Pomoc techniczna dostępna jest przez 7 dni w tygodniu - tego nie oferuje żaden dostawca!

 

Nie zwlekaj i już dziś zamów dostęp do Internetu w sieci SPEEDMAX.